אודות המשרד

"צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף לְמַעַן תִּחְיֶה וְיָרַשְׁתָּ אֶת הָאָרֶץ אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ."

דברים פרק טז

משרדינו הנו משרד ייחודי ושונה בנוף התל אביבי ובנוי על שתוף פעולה של שנים רבות בין מספר עו”ד עצמאיים בתחומי משפט מגוונים, בניהולו ויסודו של עו”ד גלעד כצמן.

מנהל המשרד ומייסדו הקים את משרדו 1998 עו”ד גלעד כצמן בעל רשיון עריכת דין המקורי בשנת 1995.

עו”ד כצמן הנו מומחה בתחום הליטיגציה במספר תחומי משפט וביחד עם צוות המשרד המשרד מציע המשרד מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחומי המשפט השונים, משפט פלילי בדגש על עבירות צווארון לבן דיני תעבורה דיני נזיקין דיני עבודה דיני צבא דיני ירושה ומשפט מסחרי עסקי.

המשרד שוכן כבר משנת 2007 בבית אמריקה בשד’ שאול המלך 35 בתל אביב וכולל מנהלת משרד מתמחה וכ 8-7 עו”ד כאמור המשתפים פעולה מזה שנים רבות.

משרדינו שם לו למטרה ליתן יחס אישי ללקוחותיו ושרות משפטי מעולה. תפיסת העולם שלנו היא כי לקוח זכאי לקבל שרות משפטי במספר רב של תחומי משפט תחת קורת גג אחת מבלי להתפשר על איכות השירות המשפטי. המשמעות הנה כי ללקוח יש כתובת אחת לקבלת שרות משפטי מגוון תחת ניהול אחד.

בהרבה מקרים גם שכ”ט הנו הוגן לאור שתוף הפעולה בין עוה”ד במשרד והייעוץ המשפטי לו זוכה הלקוח הנו מגוון ומלא, לעתים ללא עלות נוספת.

לדוגמא לקוח שעבר חו”ח תאונת דרכים יוכל לקבל במשרדינו ייצוג משפטי מלא ואיכותי גם בתחום התעבורה הפלילי, וגם בפן הנזיקי הן בנושא נזקי הגוף , והן בנושא נזקי הרכוש כולל סוגיות ביטוחיות שונות והכל ברמת המומחיות הגבוהה ביותר ומתוך נסיון רב שנים.

דוגמא נוספת הן תביעות נזיקין הקשורות למקום העבודה או תיקים פליליים אשר להם אספקט נזיקי. משרדינו ייתן מענה מלא הן באספקט דיני העבודה הן בפן הנזיקי והן בפן הפלילי, הכל ברמת מומחיות גבוהה כאשר כל עו”ד במשרד יתרום את מומחיותו לתיק.

המשרד הוקם ע”י עו”ד גלעד כצמן מתוך מבט על השוק הכלכלי העולמי הרחב אשר הוכיח בעשרים השנים האחרונות כי מיזוגים בכל תחום ושתוף פעולה בין משרדים ולא רק משרדי עו”ד משפרים משמעותית את איכות השירות ללקוח וכמובן גם את הכדאיות הכלכלית של נותן ומקבל השירות. 

נשמח לעמוד לרשותכם.

צוות המשרד

במשרד מספר עו”ד עצמאיים מומחים בתחומים שונים המשתפים פעולה תחת נהולו של עו”ד כצמן וכן מנהלת משרד ומתמחה. המשרד שוכן מאז 2007 בבית אמריקה מול בית המשפט בתל אביב. וכן למשרד סניף בצפון הארץ.

התמחות המשרד

משרדינו שם לו למטרה ליתן יחס אישי ללקוחותיו, ולהיות זמין לפניותיהם תוך תודעת מתן שירות גבוהה. חשיבות רבה ניתנת לייצוג משפטי בדיסקרטיות, ברמה מקצועית גבוהה ובלתי מתפשרת. עבודתינו המשפטית מבוססת על ניסיון רב שנים וכל תיק מנוהל באופן פרטני, תוך שימת לב לנסיבותיו הייחודיות של התיק ולקו ההגנה המשפטי המתאים ללקוח.

עבירות צווארון לבן

טקסט לדוגמא: המשרד מייצג במגוון עבירות פליליות, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות מרמה, עבירות מין כמו כן למשרד התמחות מיוחדת בייצוג נאשמים בעבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות בורסה, עבירות תעבורה ועבירות תכנון ובנייה. 

ירושות וצוואות

טקסט לדוגמא: משרדינו עוסק בתחום המשפחה בדגש על ניהול תיקי ירושה בבית המשפט, כתיבת צוואות, ובקשות לצווי ירושה וצו קיום צוואה. כמו כן עוסק המשרד בחיבור הסכמי ממון בין בני זוג טרם נשואים או בין ידועים בציבור ובבקשות לאפוטרופסות

תאונות דרכים

טקסט לדוגמא: משרדינו עוסק בתחום המשפחה בדגש על ניהול תיקי ירושה בבית המשפט, כתיבת צוואות, ובקשות לצווי ירושה וצו קיום צוואה. כמו כן עוסק המשרד בחיבור הסכמי ממון בין בני זוג טרם נשואים או בין ידועים בציבור ובבקשות לאפוטרופסות

Call Now Button