בקשה למתן צו קיום צוואה

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

נהוג לחשוב שצוואה פותרת את עניין החלוקה בין היורשים, אך גם כאשר אדם נפטר והשאיר אחריו צוואה, לא ניתן לחלק את הרכוש בין היורשים לפני אישור הרשם לענייני ירושה של אגף האפטרופוס הכללי. בכדי שהצוואה תאושר, ויהיה ניתן לחלק את הרכוש על-פי הכתוב בצוואה, יש להגיש בקשה למתן צו קיום צוואה. זהו תהליך בירוקרטי שדורש מסמכים, אישורים וזמן הכנה. באמצעות ליווי מקצועי של עורך דין מומחה בדיני משפחה, ניתן לקדם את אישור הצוואה על מנת שיהיה ניתן לחלק את העיזבון בין היורשים החוקיים. 
 
הגשת בקשה מקוונת לצו קיום צוואה
 
בכדי להגיש את הבקשה בצורה מהירה ויעילה, ניתן לבצע את הפעולה אונליין כאשר היורשים, או יורש אחד לפחות, מיוצגים על-ידי עורך דין. הגשת בקשה מקוונת לצו קיום צוואה מתבצעת לאחר אימות חתימה על-ידי עורך דין לדיני משפחה והכנת כל המסמכים הנדרשים. 
 
התנגדויות לבקשה לצו קיום צוואה 
 
לאחר שהוגשה הבקשה לצו קיום צוואה, הודעה על כך תפורסם בעיתונות. במהלך 14 ימים מיום הפרסום על הבקשה לצו בעיתונות, ניתן להגיש התנגדות לקיום הצו. ההתנגדות יכולה להגיע מאחד היורשים או מכל אדם אחר אשר הצוואה נוגעת לו. 
 
פנייה למשרד עורכי דין מקצועי לתהליך מול הרשם לענייני ירושה
 
אם אתם מעוניינים לקדם את חלוקת הרכוש, כסף ונכסים של הנפטר המקורב אליכם, אתם יכולים לפנות למשרד עורכי דין מקצועי העוסק בליווי משפטי מול הרשם לענייני ירושה של אגף האפוטרופוס הכללי. אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים כיום בתחום הוא גלעד כצמן משרד עורכי דין הממוקם בתל אביב ומלווה מאות לקוחות מדי שנה בתהליכי בקשה למתן צו קיום צוואה. 

צוות עורכי הדין של גלעד כצמן משרד עורכי דין כולל עורכי דין מומחים בדיני משפחה אשר יובילו אתכם בצורה מקצועית לאורך כל התהליך הבירוקרטי של אישור הצוואה. 
 
גלעד כצמן משרד עורכי דין מציע ייעוץ וליווי משפטי לבקשה למתן צו קיום צוואה
 
לתיאום פגישה עם גלעד כצמן משרד עורכי דין, השאירו את הפרטים שלכם באתר או לחילופין התקשרו ישירות למשרד דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות גלעד כצמן משרד עורכי דין ישמח לסייע לכם באופן המקצועי ביותר!
מאמרים נוספים
Call Now Button