ליטיגציה במקרקעין

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

כאשר גוף, חברה או אדם פרטי נפגעים מעסקת נדל”ן, יש להם אפשרות להגיש תביעה כנגד הצד הפוגע. תביעות הנוגעות לעסקאות נדל”ן יכולות להגיע לסכומים גדולים מאוד ולכן הגעה להסכמה בין הצדדים היא לא רווחת וזו אחת הסיבות לכך שהצדדים מגיעים לפתור את הנושא בבית המשפט. בכדי להגיע לערכאות המשפטיות, יש לנסח כתב תביעה אשר יהווה בסיס לטענות שתעלה התביעה בדיונים בבית המשפט. בכדי שכתב התביעה ינוסח נכון ויקדם את התובעים, מומלץ לנסח אותו יחד עם עורך דין מומחה בענייני מקרקעין.  
 
דיני מקרקעין כוללים תתי תחומים רבים ובכדי לפעול משפטית בצורה נכונה בבית המשפט, צריך להכיר את דיני המקרקעין לעומקם. עורך דין מקצועי יוכל ללוות את התובעים ולספק להם שירות ליטיגציה במקרקעין שיקדם את התביעה שלהם על-פי המטרות שקבעו מראש.  
 
 
ליטיגציה מקרקעין אזרחית ומסחרית
 
אם אתם בעלי עסק או אנשים פרטיים, ליטיגציה מקרקעין תהיה רלוונטית עבורכם ברגע שתחליטו לתבוע את צד אשר פגע בכם בענייני נדל”ן. הרקע להגשת תביעה בנושאי מקרקעין יכול להגיע מתוך הפרת חוזה, השתלטות על שטח או כל פגיעה באינטרסים של הצד שלכם בנוגע לשטחים בבעלותכם ונכסים. 
 
ייצוג משפטי ללקוחות עסקיים ופרטיים 
 
לאחר ניסוח והגשת כתב התביעה בבית המשפט, תדרשו להיות מוכנים לדיונים אשר יקבעו בבית המשפט. לכן, כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין כבר בתחילת התהליך על מנת שיהיו לכם את כל הכלים להתמודד מול הטענות של הצד השני בבית המשפט. 
 
פנייה למשרד עורכי דין לייצוג בבית המשפט 
 
בכדי שתוכלו לקבל ייצוג הולם בבית המשפט וליווי משפטי לתביעה בנושא מקרקעין, אתם מוזמנים לפנות לגלעד כצמן משרד עורכי דין הכולל עורכי דין מומחים בתחום ליטיגציה במקרקעין. עורכי הדין של גלעד כצמן משרד עורכי דין יעניקו לכם ליווי וייעוץ משפטי מקצועי לאורך כל תהליך התביעה בכדי שתוכלו לדרוש את מה שמגיע לכם.
 
ליטיגציה במקרקעין עם גלעד כצמן משרד עורכי דין
 
צוות עורכי הדין של גלעד כצמן משרד עורכי דין מזמין אתכם להתייעץ בנוגע לתביעה שלכם ולקבל שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר עם עורכי דין מקצועיים, בעלי ניסיון רב בייצוג לקוחות מכל הארץ בתיקים בבתי המשפט בנושאי מקרקעין ונדל”ן. 
מאמרים נוספים
Call Now Button