משרד עורכי דין תאונות דרכים

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

נפגעתם בתאונת דרכים? פגעו בכם בעת נסיעה באופנוע? זה הזמן לדרוש את הפיצויים המגיעים לכם! בכדי להשיג פיצויים מירביים למקרה התאונה שלכם, אתם נדרשים לאסוף את כל המסמכים הרפואיים מהתאונה, עדויות מאנשים שהיו במקום, תמונות וכל מסמך הנוגע למקרה שלכם. את התביעה נגד חברת הביטוח של הגורם לתאונה ניתן להגיש יחד עם משרד עורכי דין תאונות דרכים.
 
משרד עורכי דין לתאונת אופנוע 
 
במקרים של תאונות אופנוע, יש חשיבות לידע של עורך הדין המלווה אתכם. מכיוון שתאונות אופנוע הן ייחודיות, הניסיון והידע של משרד עורכי דין לתאונת אופנוע יסייעו לכם בניסוח כתב התביעה ובייצוג בדיונים בבית המשפט. נושא הביטוח לאופנוע הוא נושא ייחודי בפני עצמו ובגלל המחיר הגבוה לביטוח, ישנו מספר גדול של רוכבי אופנוע בישראל המבטחים את האופנוע שלהם בביטוח לאופנוע קל למרות שהם רוכבים על אופנוע כבד על מנת לחסוך בהוצאות על הביטוח. גם במקרים הללו ניתן לדרוש פיצוי דרך תביעה לדיני נזיקין. 
 
גיבוש תיק התביעה לפיצויים בגין תאונת דרכים  
 
אחד הדברים החשובים בכל תביעה לפיצויים הוא גיבוש תיק התביעה. מכיוון שבכל תאונה כל מקרה הוא לגופו ואין תאונה דומה באופן מלא לתאונה אחרת, יש חשיבות לגיבוש כתב התביעה והטענות שיועלו על-ידי התביעה בבית המשפט. את גיבוש תיק התביעה תוכלו לעשות יחד עם עורך דין מומחה לדיני נזיקין.
 
איך עורך דין לדיני נזיקין יכול לעזור לי בקבלת פיצוי?
 
עורך דין מומחה לדיני נזיקין יכול לעזור לכם בכל שלבי תהליך התביעה נגד חברת הביטוח של הצד הפוגע (אם אין לצד הפוגע ביטוח, התביעה היא אישית נגדו). השלב הראשוני הוא איסוף כל המסמכים הרפואיים והעדויות מיום התאונה וניסוח כתב התביעה. מרגע הגשת כתב התביעה מתחיל תהליך משפטי חשוב שבו עורך הדין ייעץ לכם כיצד לפעול. מיום הגשת כתב התביעה, יש לחברת הביטוח זמן מוגדר להגשת כתב הגנה. כאשר מוגש כתב ההגנה, עורך הדין של הנפגע יכול להוסיף עדויות או טענות נוספות הסותרות את כתב ההגנה של חברת הביטוח. כל התהליך כולו הוא מורכב ונדרש ידע מקצועי בתחום. 
 
משרד עורכי דין תאונות דרכים – גלעד כצמן משרד עורכי דין
 
על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך התביעה מול חברת הביטוח של הצד הפוגע, מומלץ לכם לפנות לגלעד כצמן משרד עורכי דין הכולל עורכי דין מומחים בדיני נזיקין. משרד עורכי דין תאונות דרכים של גלעד כצמן פועל כבר מעל ל-20 שנה ומסייע לנפגעי תאונות אופנוע לדרוש את הפיצויים המגיעים להם על-פי החוק. 
מאמרים נוספים
Call Now Button