רשלנות רפואית בלידה

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

לפני תחילת דברי, אנחנו חושב שכולנו יכולים להסכים שבני האדם לא מושלמים. אף אחד. אף אחד אינו חף מטעויות שנקראות בעברית טעויות אנוש. גם לא, ובהקשר הזה, הרופאים אשר אמונים במקרים רבים על חיינו וניתן לומר שהרבה פעמים במהלך חיינו, גורלינו מונח בידם. 

הרופאים הם בני אנוש אשר אינם מושלמים ואשר עובדים בסביבה לא מושלמת וכך נוצרים מצבים שאותם רופאים או בית חולים בו הם עובדים, עושים את אותם טעויות אנוש שעליהם ברוב המקרים, החולים משלמים. כמובן שטעות אנוש של רופא אינה כמו טעות אנוש של עובד בסופר. כאן מדובר על טעות בחשבון וכאן מדובר בטעות שיכולה לעלות בחיי אדם או בבריאותו ואיכות חייו. 

על טעויות משלמים. אין ברירה. כי כאמור טעות של אחד היא אסונו של האחר. ישנן טעויות וישנה רשלנות. לרוב, הטעות הרשלנות הולכות ביחד. הרשלנות מובילה ואז הטעות מגיעה מיד אחריה. קוראים לזה טעות אנוש אך היא כאמור נגרמה בגלל רשלנות.
אחד ממקרי הרשלנות היותר נפוצים אולי בתחום הרפואה היא רשלנות רפואית בלידה. תארו לכם את אותה אישה או אותו זוג אשר הגיע לרגע בין הכי מכוננים בחייו ואז קורית אותה טעות. אותו המקרה הנקרא בהגה המקצועית רשלנות רפואית בלידה

עולם המשפט והדין הכיר ומכיר בכך שקורות טעויות בבתי החולים. ישנן כאומר טעויות שמאד קשה להוכיח שנגרמו עקב רשלנות והן פשוט “מתחלקות” להן לתוך התהליך וגם אם אותו הליך נגמר רע, לא ניתן להוכיח שזה קרה בגלל טעות שנגרמה עקב רשלנות. אך רוב המקרים או חלק גדול מהמקרים אינם כאלו. ואתם כחולים וכקורבנות אותה רשלנות יכולים לקבל עזרה משפטית והתחיל הליך משפטי הכולל תביעה נגד ביתה חולים עקב אותה רשלנות רפואית בלידה או רשלנות רפואית בניתוח או כל רשלנות רפואית אחרת שקורית בתחום בית החולים והשפיעה על חייכם לשלילה ולעיתים באופן טרגי. אז עם מי מתייעצים? הכירו את גלעד כצמן משרד עורכי דין. אם חוויתם רשלנות רפואית בלידה או רשלנות רפואית בניתוח, גלעד כצמן משרד עורכי דין הוא המשרד עבורכם. כנסו וחפשו ברשת גלעד כצמן משרד עורכי דין וצרו קשר עוד היום. אני מבטיח לכם שתקבלו את הטיפול המקצועי ביותר. 
מאמרים נוספים
Call Now Button