תביעות תאונות דרכים

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

בכל פעם שאנו יוצאים עם רכבינו לעבודה, לבילוי או לכל עיסוק אחר, אנחנו נכנסים לאזור סכנה. כל מי שנוהג בישראל או בעצם בכל מקום אחר בעולם יודע זאת. לצערי, הרבה מהנהגים לא מסתכלים על זה כך. הם אולי יאמרו לכם זאת אבל אם אתה הולך למלחמה, אתה צריך גם להתכונן וגם לדעת שאם לא תהיה מרוכז ב100% באוייבך, שבמקרה הזה, הוא הנהג ממול או תנאי הכביש והסביבה עצמם, את או אתה יכולים להיפצע או חס ולחלילה להיהרג. 

אבל אנחנו נכנסים לנו לאוטו, שמים רדיו, מתקינים את הסלולר לפני העיניים, חושבים מחשבות, מדברים עם אנשים, והדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לעשות והוא להיות מרוכזים 100% בעבודת הנהיגה, את זה אנחנו מזניחים. 

ואז קורות התאונות. רובינו רק שמעו עליהן במהדורות החדשות אבל חלקינו הלא קטן חווה אותן על בשרו או על בשר בן או בת משפחה או חבר או חברה קרובים. 
גם אם אתם נהגים מעולים ומרוכזים אך ורק בדרך, תאונת דרכים היא משהו שיכול לקרות לכם כמובן כי היא לא תלויה רק בכם. יש נהגים אחרים שלא עשו זאת וישנם תנאי סביבה לקויים אשר בגינם קורות תאונות ולכם כנפגעים ישנה את כל הזכות לתבוע את גורמי התאונה, אם זה הנהג הפוגע דרך חברת הביטוח שלו כמובן או את המדינה עם זה בגלל מפגע בכביש לדוגמה. 

תביעות תאונות דרכים הן משהו נפוץ מאד. מילות חיפוש כמו עו”ד ייצוג בתאונות דרכים הן גם נפוצות מאד. אני אישית לא ממליץ על להיכנס למנוע החיפוש ולחפש עו”ד ייצוג בתאונות דרכים עבור תביעות תאונות דרכים. 

פשוט כי יעלו לכם מאות תוצאות ולא תדעו למי לפנות. מדובר כאן על תביעות תאונות דרכים שעלותן יכולה להגיע למליוני שקלים והשפעתן על חייכם יכולה להיות קריטית לכאן או לכאן. הכירו את גלעד כצמן משרד עורכי דין. זאתי המלצתי לכם. בעיקר אם אתם תושבי המרכז. משרד גלעד כצמן משרד עורכי דין הנו משרד מומחה בכל מה שקשור לתביעות תאונות דרכים וכמובן עוד נושאים. צרו קשר עם גלעד כצמן משרד עורכי דין ותקבלו את הטיפול הטוב ביותר בשעה הקשה הזאת שלכם. בהצלחה. 
מאמרים נוספים
Call Now Button