תביעות תאונות עבודה

"שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים, תִּתֶּן-לְךָ בְּכָל-שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ, לִשְׁבָטֶיךָ; וְשָׁפְטוּ אֶת-הָעָם, מִשְׁפַּט-צֶדֶק."

דברים פרק טז

לצערינו, במדינת ישראל תאונות עבודה ותביעות תאונות עבודה הפכו למשהו כל כך נפוץ ושגרתי עד שאנחנו כבר כמעט לא שמים לב לכך. מזכירים ידיעה בחדשות כמובן כאשר התאונה מסתיימת במותו הטרגי של הפועל או העובד וזהו. ישנן עוד אלפי תאונות עבודה שנגרמות או באשמת המעביד, או באשמת העובד או מעין שילוב בניהם. ברוב המקרים אני חושב, התאונה נגרמת בגלל שילוב בין הזנחה מצד המעביד וחוסר תשומת לב מצד העובד. 

מעבר לעניין חלוקת האשמה, תאונות עבודה מסתיימות בהרבה מקרים בטרגדיה עבור העובד. המעביד ממשיך קדימה עם כל הצער שבעניין אך העובד נשאר מאחור פצוע, משותק, עם טראומה לכל החיים או בכל מצב אחר אשר מעתה ואלאה, ישנה את חייו לגמרי ולרעה. 

גם אם ישנו אחוז אחד של אחריות מצד המעביד, עליו לשאת באותה אחריות. אתן דוגמה – אם לדוגמה ישנו עובד בניין שעובד בקומה הרביעית בבניין דירות שהקבלן בונה ומשום מה מחליט לקפוץ למותו. עדיין, הקבלן חייב להתקין גדר בטיחות ע”מ שאותו פועל, גם אם ירצה, לא יוכל לקפוץ. 
זוהי דוגמה קיצונית כמובן אבל כל הדוגמאות קיצוניות. בכל מקרה, תאונות עבודה הן מכת מדינה וקורות יותר מידי פעמים. אם חוויתם תאונה כזאת או אחד ממשפחתכם, כדאי לכם להכיר את גלעד כצמן משרד עורכי דין. תביעות תאונות עובדה הן לא דבר פשוט. זהו מאבק משפטי בין חברת הביטוח של המעסיק מול הנפגע עצמו. הנפגע אינו יכול כמובן להתמודד משפטית מול עורכי הדין של חברת הביטוח וחיי בלהעזר בעורך דין מקצוען מצידו.

גלעד כצמן משרד עורכי דין הוא המשרד עבורכם. אל תנסו לחפש במנוע החיפוש עורך דין תאונות עבודה. למה? כי תעשו זאת ויופיעו לכם מאות תשובות. אז את מי לבחור? מי שמופיע בהתחלה? מי שהאתר שלו הכי יפה? לא. מדובר על פוטנציאל של פיצויים במאות אלפי שקלים לעיתים וכמובן קצבת נכות אם זה מגיע עד למצב כזה ולא כדאי לכם עבור תביעות תאונות עבודה לחפש עורך דין דרך האינטרנט. תביעות תאונות עבודה עושים עם עורך דין מוכר, מומלץ ומקצועי. זהו יהיה המשרד עבורכם גלעד כצמן משרד עורכי דין. צרו קשר עוד היום. בהצלחה. 
מאמרים נוספים
Call Now Button