אודות

אודות

משרד עורכי דין גלעד כצמן
Katzman Law Offices

משרדינו הנו משרד ייחודי ושונה בנוף התל אביבי ובנוי על שתוף פעולה של שנים רבות בין מספר עו”ד עצמאיים בתחומי משפט מגוונים , בניהולו ויסודו של עו”ד גלעד כצמן.

עו”ד גלעד כצמן בעל רשיון עריכת דין משנת 1995 מנהל המשרד ומייסדו הקים את משרדו המקורי בשנת 1998

עו”ד כצמן הנו מומחה בתחום הליטיגציה במספר תחומי משפט וביחד עם צוות המשרד המשרד מציע המשרד מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחומי המשפט השונים, משפט פלילי בדגש על עבירות צווארון לבן דיני תעבורה דיני נזיקין דיני עבודה דיני צבא דיני ירושה ומשפט מסחרי עסקי.

המשרד שוכן כבר משנת 2007 בבית אמריקה בשד’ שאול המלך 35 בתל אביב וכולל   מתמחה ו 6 עו”ד המשתפים פעולה שנים רבות.

מתוך עקרון, עוה”ד השותפים הנם עו”ד קבועים וכמעט ולא מתחלפים  מה שמחזק את הקשר הבלתי אמצעי עם לקוחות חוזרים.

משרדינו שם לו למטרה ליתן יחס אישי ללקוחותיו ושרות משפטי מעולה. תפיסת העולם שלנו היא כי לקוח זכאי לקבל שרות משפטי במספר רב של תחומי משפט תחת קורת גג אחת מבלי להתפשר על איכות השירות המשפטי. המשמעות הנה כי ללקוח יש כתובת אחת לקבלת שרות משפטי מגוון תחת ניהול אחד. בהרבה מקרים גם שכ”ט  הנו הוגן לאור  שתוף הפעולה בין עוה”ד במשרד והייעוץ המשפטי לו זוכה הלקוח הנו מגוון ומלא, לעתים ללא עלות נוספת.

לדוגמא לקוח שעבר חו”ח תאונת דרכים יוכל לקבל במשרדינו ייצוג משפטי מלא ואיכותי גם בתחום התעבורה הפלילי, וגם בפן הנזיקי הן בנושא נזקי הגוף , והן בנושא נזקי הרכוש כולל סוגיות ביטוחיות שונות והכל ברמת המומחיות הגבוהה ביותר ומתוך נסיון רב שנים.

דוגמא נוספת הן תביעות נזיקין הקשורות למקום העבודה או תיקים פליליים אשר להם אספקט נזיקי. משרדינו ייתן מענה מלא הן באספקט דיני העבודה הן בפן הנזיקי והן בפן הפלילי, הכל ברמת מומחיות גבוהה כאשר כל עו”ד במשרד יתרום את מומחיותו לתיק.

המשרד הוקם ע”י עו”ד גלעד כצמן מתוך מבט על השוק הכלכלי העולמי הרחב אשר הוכיח בעשרים השנים האחרונות כי מיזוגים בכל תחום ושתוף פעולה בין משרדים ולא רק משרדי עו”ד משפרים משמעותית את איכות השירות ללקוח וכמובן גם את הכדאיות הכלכלית של נותן ומקבל השירות.

נשמח לעמוד לרשותכם..

Katzman L aw Offices

משרד עו”ד גלעד כצמן
עבירות כלכליות וליטגציה אזרחית מסחרית

Facebook
דילוג לתוכן